Jak się podróżuje kamperem

anka
Posty: 91
Rejestracja: 11 lutego 2020, 11:09 - wt

Jak się podróżuje kamperem

24 lutego 2020, 12:21 - pn

Jak się podróżuje kamperem
maja88
Posty: 56
Rejestracja: 11 lutego 2020, 10:45 - wt

Re: Jak się podróżuje kamperem

29 lutego 2020, 16:21 - sob

https://www.motorhome.pl/pytania-i-odpowiedzi/

Tutaj wszystkie pytania i odpowiedzi :)
ko
korolo

Re: Jak się podróżuje kamperem

17 marca 2020, 17:18 - wt

Odwołujecie swoje podróże czy czekacie na rozwój wydarzeń?
Ka
Karol

Re: Jak się podróżuje kamperem

30 marca 2020, 13:54 - pn

Ja czekam, mam zaplanowane wakacje, ale w lipcu, więc mam nadzieję, że do tego czasu wszystko się uspokoi..
Kr
Krzysiek

Re: Jak się podróżuje kamperem

10 kwietnia 2020, 14:09 - pt

Decydując się na wynajem kampera starszego typu, liczymy się z tym, że pojazd może być gorzej wyposażony i mniej funkcjonalny aniżeli kampery nowoczesne. Z kolei standard kamperów wyprodukowanych w ostatnich latach jest bardzo wysoki, a wypożyczalnie dodatkowo go podnoszą, wyposażając pojazdy w wysokiej jakości urządzenia.
Jeśli chodzi o podstawowe wyposażenie kamperów, obejmuje ono przede wszystkim miejsca do spania, miejsce do przechowywania bagażu, miejsce do przygotowywania i spożywania posiłków oraz toaletę. Standardem są zatem łóżka, stół, szafki i lodówka na produkty spożywcze, miniaturowa centrala energetyczna (ogrzewanie postojowe, butla gazowa), kuchenka gazowa i zlewozmywak, zbiorniki na wodę czystą i brudną oraz toaleta chemiczna.
Wysoki standard kamperów produkowanych w ostatnich latach sprawia, że zwolenników tej formy podróżowania nieustannie przybywa. Oczywiście nie jest to jedyny powód.

Nowe kampery doskonale sprawdzają się zarówno w czasie jazdy, jak i kilkudniowego postoju. Na pewno duże znaczenie mają tutaj: komfortowy kącik wypoczynkowy, łazienka z prysznicem, klimatyzacja, duża ilość przestronnych szafek, półek i schowków, instalacja radiowa czy telewizor. Wszystko to sprawia, że kamper uznawany jest za pojazd wyjątkowo komfortowy, stanowiący zastępczy dom na kółkach.

Jeśli chodzi o wspomniany telewizor, odbiór programów możliwy jest dzięki systemowi telewizji satelitarnej. W kamperach spotykamy telewizory LCD, które pobierają niewiele prądu, a z pewnością umilają podróż pasażerom. Nowoczesne modele umożliwiają również odtwarzanie plików z pendrive oraz dysków zewnętrznych

Kolejnym istotnym elementem wyposażenia kamperów są markizy, które chronią podróżujących przed ostrym słońcem. Markiza spełnia swoje zadanie znacznie lepiej niż parasol, a jej montaż i demontaż jest bardzo prosty.


Ostatnio przesunięty w górę 10 kwietnia 2020, 14:09 - pt przez: Anonymous.

Wróć do „ABC Kampera”