Czy warto wynająć kampera

anka

24 lutego 2020, 12:24 - pn

Ka
Karol z rodziną ;)

Re: Czy warto wynająć kampera

27 lutego 2020, 12:11 - czw

To zależy pewnie od tego jak często wyjeżdżamy i ile możemy przeznaczyć pieniędzy na taką przyczepę. Wiadomo, ceny są różne, tak jak i z samochodami. Można kupić przyczepę nową, można używaną, można luksusową, czy też tylko żeby się przespać. Mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia. My planując wycieczkę do Fancji zdecydowaliśmy się na wynajem średniej klasy przyczepy. Pózniej kolejny wyjazd i też wynajem. Jak już załapaliśmy bakcyla i wyjeżdżamy obecnie kiedy jest tylko okazja, niekoniecznie tylko na wakacje zdecydowaliśmy jednak zainwestować ww własną przyczepę. Nie żałuję, mam teraz motywację, żeby się częściej gdzieś ruszyć :)
Gr
Greg

27 lutego 2020, 12:13 - czw

Myślę, że warto wynająć. Ten koszt wliczamy w koszt wakacji i już. Zakup fajnej przyczepy to jednak duże pieniądze, n chyba, że ktoś dysponuje :?
Ha
Hanka

27 lutego 2020, 12:14 - czw

A powiedzcie mi ile kosztuje taka średniej klasy używana przyczepa? Czy cooś w miarę dobrego za 30 tyś powinno się już kupić?? :shock:
Go
Gość

27 lutego 2020, 12:24 - czw

Za 30-35 tys myślę, że już znajdziesz coś dobrego :)

Zobacz sobie tę stronę:

https://center-camp.pl/pl/c/Przyczepy-K ... zywane/183
Ma
MarcinK

27 lutego 2020, 14:31 - czw

Ja zawsze wynajmuję. To drogi sprzęt, poza tym z roku na rok wprowadzają nowe modele, które już za niewielkie pieniądze mozna wynająć. Całoroczne OC już odpada. Ale dodam, jeździmy tylko wakacyjnie, więc to jest główny powód wyboru :)
Ha
Hanka

10 kwietnia 2020, 14:10 - pt

Gość pisze:
27 lutego 2020, 12:24 - czw
Za 30-35 tys myślę, że już znajdziesz coś dobrego :)

Zobacz sobie tę stronę:

https://center-camp.pl/pl/c/Przyczepy-K ... zywane/183
Dziękuję, przyda się :*

Ostatnio przesunięty w górę 10 kwietnia 2020, 14:10 - pt przez: Anonymous.

Wróć do „Co zabrać na kemping”