Lista rzeczy na wakacje w domku holenderskim

maja88
Posty: 56
Rejestracja: 11 lutego 2020, 10:45 - wt

Lista rzeczy na wakacje w domku holenderskim

27 lutego 2020, 12:55 - czw

Lista rzeczy na wakacje w domku holenderskim
Domki, zwane też mobile homami to w pełni wyposażone domki wakacyjne, z wydzielonymi sypialniami, kuchnią, częścią jadalną oraz łazienką i toaletą.

Co trzeba zabrać:

Poszewki i prześcieradła. Na wyposażeniu domku zwykle są poduszki, koce lub kołdry. Ale nie ma bielizny pościelowej. Musicie zabrać własne lub za dopłatą domówić kempingowe. Wymiary pościeli są standardowe. W większości domków łóżko małżeńskie to 160 x 200, a pojedyncze 90 x 200 cm. Choć mogą się trafić małe odchylenia Prześcieradła warto zabrać te z gumkami. Na łóżko pojedyncze najlepiej też zabierać duże prześcieradło, bo zdarzyło się nam że standardowe okazywało się za wąskie. Inną opcją jest wzięcie śpiworów lub prześcieradeł turystycznych.
Ręczniki.
Zapałki do odpalenia kuchenki gazowej.
Worki na śmieci
Płyn do mycia naczyń i gąbka
Ręczniki papierowe lub kuchenne
Ściereczki
Papier toaletowy. Z reguły w domkach na wyposażeniu jest tzw. starter, czyli 1-2 rolki. Warto zabrać ze sobą choć 1 rolkę, by nie zacząć wakacji od niemiłej niespodzianki. Potem zawsze można dokupić

https://www.globtroterek.com/co-zabrac- ... od-namiot/
Zo
Zosia

Re: Lista rzeczy na wakacje w domku holenderskim

10 kwietnia 2020, 14:10 - pt

Do domku holenderskiego podstawowe rzeczy typu ręczniki kuchenne papierowe, płyn do naczyń, jakieś ściereczki. Papier toaletowy. Ale z drugiej strony to też wszędzie można kupić, więc nawet jak nie weźmiemy,nic się nie dzieje ;)
do
dogdo

Re: Lista rzeczy na wakacje w domku holenderskim

22 maja 2020, 05:12 - pt

Moim zdaniem na każdy wyjazd obowiązkowo zaboeramy portfel dokumenty oraz telefon. Wszystko inne zawsze kupimy na miejscu :)


Ostatnio przesunięty w górę 22 maja 2020, 05:12 - pt przez: Anonymous.

Wróć do „Co zabrać na kemping”