Mata samopompująca

anka
Posty: 91
Rejestracja: 11 lutego 2020, 11:09 - wt

Mata samopompująca

24 lutego 2020, 12:52 - pn

Go
Gość

Re: Mata samopompująca

27 lutego 2020, 21:36 - czw

Cześć, co sądzicie o tej macie?
Ju
Julek

Re: Mata samopompująca

19 marca 2020, 13:42 - czw

Planując górską wycieczkę warto zaopatrzyć się w produkt, który zapewni nam spokojny sen. Dobra mata po wyjęciu z plecaka, będzie gotowa do użytku już po kilku sekundach. Taki sprzęt sprawdzi się również w domu, gdy goście zostaną na noc. Produkty tego typu same napełniają się powietrzem, więc są nie tylko funkcjonalne, ale i poręczne. Można je wygodnie zwinąć i umieścić w pokrowcu lub plecaku, a po wyjęciu samodzielnie rozłożą się i wypełnią powietrzem. Tego typu produkty są stosunkowo lekkie, a co ważniejsze zapewniają dobrą izolację cieplną. Oznacza to, że możesz je umieścić bezpośrednio na podłodze w domu lub namiocie bez obawy o przeziębienie.
Najlepsza mata samopompująca powinna być lekka, by nie obciążała naszego plecaka. W zależności od modelu waga produktów waha się od 500 g do nawet 3,5 kg. Najlżejsze są maty dedykowane dla jednej osoby. Niewielka powierzchnia (zazwyczaj około 180 cm x 50 cm) wiąże się z małą ilością gąbki, a tym samym niewielkim ciężarem. Z kolei produkty dwuosobowe mogą ważyć od 2,5 kg do nawet 3,5 kg. Na ciężar modelu ma wpływ również użyty materiał – klasyczne pianki lateksowe są lżejsze od mat z tworzywa sztucznego.
Jeżeli będziemy odpowiednio dbać o matę, z pewnością okaże się niezawodna przez długi czas. Musimy jednak rozkładać ją na odpowiednio przygotowanym podłożu, a więc oczyszczonym z kamieni, gałęzi i innych, ostrych obiektów, które mogłyby przebić materiał. Mata samopompująca jest idealnym produktem dla osób wybierających się na wczasy pod namiotem – nad jeziorem, w lesie lub górach. Można użytkować ją także w ogródku lub domu.
kr
krolowa

Re: Mata samopompująca

10 kwietnia 2020, 14:15 - pt

To jest super rozwiązanie


Ostatnio przesunięty w górę 10 kwietnia 2020, 14:15 - pt przez: Anonymous.

Wróć do „Polecane sprzęty i akcesori”