Strona 1 z 1

Co oprócz grillowania na kempingu

: 24 lutego 2020, 12:45 - pn
autor: anka
Co oprócz grillowania na kempingu

Re: Co oprócz grillowania na kempingu

: 27 lutego 2020, 18:28 - czw
autor: Julka i Julek
My od dawien dawna jeździmy na takie wypady. W zasadzie jeszcze nam się nie zdarzyło stołować się cało dziennie w jakieś jadłodajni. Ilekroć mam okazję i czas żeby coś upichcić, tak robię, po prostu wolę, raz, że taniej, dwa, że wiem co jem :) tak jak w domu. Nie przesadzajmy, że jest trudniej. Jest wręcz łatwiej. Mamy dostęp do produktów z pierwszej ręki, świeżych, moim zdaniem trzeba to absolutnie wykorzystać. Zupy, drugie dania, przystawki - to tylko zależy od naszej inwencji i przede wszystkim chęci. Możemy gotować to co nam przyjdzie do głowy i przede wszystkim się tym cieszyć na takim wyjeździe.
P.S. Dobrze, że mąż lubi moją kuchnię :D :D

Re: Co oprócz grillowania na kempingu

: 27 lutego 2020, 18:48 - czw
autor: Mundek
Na kempingu możemy robić w zasadzie wszystko co nam przyjdzie go głowy. Nie ma tu żadnych ograniczeń. Jak wykorzysatamy ten czas, co zobaczymy i ile z tego wyniesiemy, zależy tylko i wyłącznie od nas. Zyczę wszystkim pomysłów i wrażeń, :D :D

Re: Co oprócz grillowania na kempingu

: 12 marca 2020, 19:24 - czw
autor: Piotr
grill najlepszy, nic wiecej nie potrzeba do szczescia :D

Re: Co oprócz grillowania na kempingu

: 09 listopada 2020, 15:58 - pn
autor: Kamil
Zawsze polecam aktywną formę spędzania czasu, czy to wolnego w domu, czy tego wakacyjnego. Zawsze można skorzystać z Internetu i wyszukać sobie ciekawych miejsc w okolicy. Wszędzie są ciekawe miejsca i zakątki, które warto zobaczyć. Możemy podjechać czy samochodem, czy rowerem, a najlepiej moim zdaniem pieszo :)