Koronawirus

Jo
Joanna

Koronawirus

03 marca 2020, 16:37 - wt

Cześć, co myślicie o wyjazdach zagranicę przy koronawirusie. Nie chce panikować, ale planujemy wyjazd z mężem latem i nie wiemy czy się wstrzymać czy może całkowicie odpuścić.. Będę wdzięczna za wasze opinie :/
Go
Gość

Re: Koronawirus

10 kwietnia 2020, 14:13 - pt

NAprawdę byś sie zdziwił ile ludzi nie potrafi myć rąk, a co dopiero wgl nie myją... Zawsze mnie telepie od srodka jak widze jak ktos wychodzi z publicznej toalety i nie myje rąk :oops: :oops:
ki
kijok

14 kwietnia 2020, 15:29 - wt

Wiecie gdzie kupię tani płyn do dezynfekcji? OCzywiście na ORlenie nie ma sznas, produkt tylko dla VIP-ów ;)
Al
Alicja

15 kwietnia 2020, 14:32 - śr

Ja naprawdę nie wierzę, że powstają artykuły na każdym możliwym portalu odnośnie mycia rąk podczas koronawirusa
Ludzie wcześniej tego nie robiliscie czy co...
lu
luiza

15 kwietnia 2020, 14:48 - śr

Moim zdaniem bardzo dobrze, takie artykuły są potrzebne. Wpisz sobie w google koronawirus jak się chronić, z każdego można znaleźć różne nowe informacje . Wiadomo każdy ma swoje poglądy opinie, ale ja czytam z pewnych źródeł oraz słucham wypowiedzi ekspertów:)
Go
Gość

23 kwietnia 2020, 14:44 - czw

kijok pisze:
14 kwietnia 2020, 15:29 - wt
Wiecie gdzie kupię tani płyn do dezynfekcji? OCzywiście na ORlenie nie ma sznas, produkt tylko dla VIP-ów ;)
Jest w biedronce za spoko cenę, ale jest straszny :oops:
me
melex

22 maja 2020, 06:22 - pt

a co z nim nie tak?
Ma
Mati

28 października 2020, 07:55 - śr

Teraz już płyn dezynfekujący można kupić wszędzie za niewielkie pieniądze. Z Biedronki są ok :D

Wróć do „Tygodniowy wypad kempingowy – gdzie najlepiej”