Inne polecane miejsca

anka

Inne polecane miejsca

24 lutego 2020, 12:33 - pn

Inne polecane miejsca
Jędruś

Re: Inne polecane miejsca

25 lutego 2020, 13:54 - wt

Ja polecam zrobić sobie eurotripa przez Bałkany. O to chodzi w kamperze żeby zwiedzić jak najwięcej a nie siedzieć cały wyjazd na miejscu :)
Byliśmy z żoną w zeszłe lato na Węgrzech, w Chorwacji, Albanii, Bośni, Czarnogórze, a skończyliśmy w Grecji :) Wypad niezapomniany :)
Ja
Jaro

Podróż po Stanach

27 lutego 2020, 10:22 - czw

W tym roku wybieramy się pojeździć po Stanach. Wiadomo, to już większa wyprawa, ale w planie mamy zwiedzić zachodnie wybrzeże. Jedziemy z osobą, która już to przerabiała, więc czujemy się bezpieczni. Mogę tylko napisać, że jestem mega podekscytowany, bo całą Europę praktycznie zjeździliśmy, tu jeszcze mnie nie było. Emocji na pewno będzie wiele. Zdjęciami i wrażeniami będę się mógł podzielić dopiero po przyjeździe ;)
Go
Gosia z Piotrkiem

Polecam Barco Reale – Włochy, Toskania, Lamporecchio

27 lutego 2020, 10:35 - czw

Bardzo fajne miejsce żeby się wybrać na wakacje z rodzinką. Dużo atrakcji dla dzieci, W ogóle bardzo dobrze zorganizowane miejsce, nie mówiąc już o pewnej pogodzie i cudnej przyrodzie :)
Mi
Miron

Re: Inne polecane miejsca Bacota w Mołdawii

27 lutego 2020, 11:44 - czw

Bylismy pod namiotem jesienią. Miejsce fajnie zorganizowane. wszystko czego potrzeba na miejscu. Wspominam bardzo fajne ogniska, na których spotykaliśmy się wieczorami z prawie wszystkimi przyjezdnymi. Opowieści, relacje, rodzinna atmosfera. Było naprawdę super ! :D
Jo
Joana

A u nas co?

10 kwietnia 2020, 14:12 - pt

A u nas w Polsce co polecacie? chciałabym najpierw zacząć od naszych regionów. Przyczepa już kupiona!! ;)

Ostatnio przesunięty w górę 10 kwietnia 2020, 14:12 - pt przez: Anonymous.

Wróć do „Gdzie się wybrać na kemping? Polecane miejsca”